Gezi Notları: Temel amaç olarak gezi ve seyahat yazılarının yanı sıra arkeolojik yazılar ile haber yazıları da içermektedir. Profesyonel turist rehberlerinin yazdığı bu yazılar dünyanın her yerini dağınık olarak içerebilmektedir. Yazılarımızda kültürel, arkeolojik, tarihi bilgilerin yanı sıra görsel desteklerle ve yerel lezzetleri, ulaşımı ve insan yaşayışarınıda konu almaya çalışıyoruz.

Sosyal Sorumluluk: Bütün bunların yanında bazı yardım kuruluşlarıyla işbirliği kurarak yardım projeleri oluşturup, hali hazırdaki projelere verdiği destekle de sosyal sorumluluğunu yerine getirmeye çalışmaktadır. Facebook’ta oluşturduğumuz Sade’Ce Yardım grubuyla duyarlı çevremizin desteğini ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaya çalışıyoruz.

Profesyonel Turist Rehberliği: Eğer profesyonel bir turist rehberine ihtiyacınız varsa aşağıdaki linki tıklayarak 300′den fazla rehbere aynı anda ulaşabilirsiniz. Ücretsiz üye olarak rehber arayış ilanınızı verebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki linklerin herhangi birini tıklamanız yeterlidir.  www.facebook.com/groups/rehberaraniyor/     www.rehberaraniyor.com

Forum:Burada ücretsiz tatil danışmanlığı hizmeti vermekteyiz. Turizm ile ilgili konularda bilgi almak isteyen ziyaretçilerimiz Forum bölümüne istedikleri soruları yazabilirler ve en kısa sürede profesyonel turizmcilerden gelecek yardım ve önerilere ulaşabilirler.

Sanat:Burada ressam, fotoğrafçı, heykeltraş, vb güzel sanatlar erbabı arkadaşların eserleri yer alıyor ve burada yer almak isteyen arkadaşlarımızdan eserlerini bekliyoruz. İlgi gösteren arkadaşların çalışmalarını yayınlıyoruz.

Nereye Gitmeli:Önerilerimizle tatilinizi ve seyahatinizi planlamanıza yardımcı oluyor, yeni fikirler veriyoruz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s